Powitanie oraz wstęp!

Max-MaxWitam moich dotychczasowych i nowych czytelników. Od roku 2010 prowadzę na blogspocie blog pt. Zabezpieczenie na kryzys, jednakże jestem coraz mniej zadowolony z tamtej platformy. Owszem, blogspot jest fajny dla początkującego autora – wiele rzeczy, które na WordPress wymagają trochę wysiłku, są tam podane na tacy, jednakże WordPress finalnie oferuje więcej możliwości – a o to mi właśnie chodzi.

Nie zamierzam jednak dokonywać prostej migracji bloga – wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Znacznie korzystniejsza jest kontynuacja, co więcej kontynuacja, zamiast prostej migracji, pozwoli mi rozszerzyć blog tematycznie.

Od dawna jestem fanem i stałym bywalcem stron i blogów na temat szeroko pojętego survivalu, a interesuje mnie szczególnie urban survival, znany w Polsce bardziej jako miejski survival, przeplata się to według mnie także z pojęciem domowy survival. Potrzebuję w końcu własnego miejsca w sieci, gdzie będę mógł się swobodnie wypowiadać na ten temat.

Oczywiście w dalszym ciągu znajdziecie u mnie artykuły na tematy takie jak: bezpieczeństwo osobiste, zabezpieczenie na kryzys, itp. Zapraszam!